Vyhledávání

 

Archiv zpráv

 
17.04.2019 | Zápis do 1. ročníku
 

Druhá dubnová středa škola patřila budoucím prvňáčkům. Odpoledne je naši usměvaví deváťáci přivítali u dveří a doprovodili do naší knihovny. 

V prostředí knihovny malí školáčci předvedli své kreslířské dovednosti. Po osmělení je kamarádi deváťáci odvedli do tříd, kde na ně čekaly paní učitelky, kterým mohli předvést, co už všechno umí. Děti s velkou snahou přednášely, zpívaly, povídaly, počítaly, poznávaly barvy a geometrické tvary. Zvládly také zadané úlohy v pracovním listě. Paní učitelky při práci dětí sledovaly jejich chování, správnou výslovnost, slovní zásobu i držení tužky.
Děti při všech těchto činnostech ukázaly, že jsou na školu připraveny a že se do školy těší. Školu předškoláci navštíví ještě v červnu, kdy se seznámí se svými budoucími učitelkami.

učitelky 1.stupně

 

 

PŘIHLÁŠENÍ
 
jméno: 
heslo:
 
Zapomněli jste heslo?
 
FOTOGALERIE