Vyhledávání

 

Archiv zpráv

 
05.03.2020 | Informace KHS ZK k epidemiologické situaci
 

Věnujte, prosíme, pozornost informacím KHS ZK k epidemiologické situaci.

 

Krajská hygienická stanice Zlínského kraje vyzývá všechna zařízení a provozovny pro výchovu a vzdělávání na území Zlínského kraje, aby do kolektivů nepřijímaly děti, žáky a studenty škol přijíždějící z regionů s výskytem onemocnění COVID-19 a po návratu je ponechaly po maximální inkubační dobu (tj. 14 dnů po návratu z rizikových oblastí) v režimu domácí výuky - omluvená nepřítomnost z epidemiologických důvodů.

 

VÝZVA KHS ZK ŠKOLÁM

VÝZVA OBYVATELŮM A INSTITUCÍM ZLÍNSKÉHO KRAJE

STANOVISKO NRC - KORONAVIRY A PITNÁ VODA

DOPORUČENÍ JEDINCŮM S CESTOVATELSKOU ANAMNÉZOU

ZÁSADY CHOVÁNÍ

MYTÍ RUKOU

DESINFEKCE RUKOU


 

PŘIHLÁŠENÍ
 
jméno: 
heslo:
 
Zapomněli jste heslo?
 
FOTOGALERIE